lyžařské a outdoorové portály: Běžky | Sníh | Sněhové zpravodajství | Předpověď počasí

NORDIC 19 Market - listopad 2011

Časopis 01.11.2011 | NORDIC | přečteno: 12734x | počet komentářů: 0
NORDIC 19 Market - listopad 2011
foto: SNOW media

Letní příprava již končí, sníh už je za dveřmi. Co jste nenatrénovali přes léto už moc nedohoníte, ale to není důvod k tomu, abyste na sobě nepřestali pracovat. Co však můžete ještě teď dohnat, je podívat se na svou lyžařskou výbavu, zda nepotřebuje rekonstrukci. Teď je ten vhodný okamžik, kdy do obchodů přicházejí novinky od jednotlivých firem na letošní sezónu. A že jsou některé velmi zajímavé. Nejdůležitější jsou asi lyže, ale i nové boty a hole vám mohou jen zpříjemnit lyžování. Abyste se v nabídce dobře vyznali, tak vám předkládáme kompletní nabídku vybavení a pro srovnání i výsledky jarního testování běžeckých lyží.

NORDIC 19 Market vychází 3. 11. 2011
68 stran


Novinka!!!

Nově lze časopis koupit i v elektronické podobě!

Časopis si nyní můžete přečíst jak v počítači, tak i v tabletech nebo chytrých telefonech.
Více na http://cs.publero.com/titul/nordic

Tištěnou verzi časopisu si můžete objednat v e-shopu SNOW!


Prolistujte si kompletní časopis v elektronické podobě!Pár tipů z obsahu:

Testování běžeckých lyží SWIX Nordic SKI test 2011

Již potřetí jsme se pokusili zorganizovat testování běžeckých lyží tak, aby byly výsledky co možná nejspravedlivější. Bylo třeba vybrat soubor testérů, kteří mají s jízdou na běžeckých lyžích již zkušenosti a hlavně jsou schopni přesně cítit, jak se která lyže chová při různých způsobech ovládání a v různých sněhových podmínkách.


Které lyže jsou nejrychlejší?

Co nejvíce zajímá lyžaře, který se připravuje na nějaký závod? Určitě to, aby jeho lyže byly co nejrychlejší a výkon ho zároveň stál co nejmenší úbytek sil.
Co přinese letošní závodní sezóna?

Tak už ji máme za dveřmi! Koho? No přece novou lyžařskou sezónu! Stejně jako každý rok právě nyní vrcholí poslední přípravy našich reprezentantů na závodní sezónu 2011/12.
Eliška Hájková

Z českých kopců až do coloradské síně slávy
Chtějí víc než být jen „závodní stroje s omrzlými nosy“. Sport je naučil tvrdé práci a odříkání, dal jim vysoké sebevědomí i světový rozhled. Nadaní sportovci, kteří si včas uvědomí, že vrcholový sport není napořád a jejich talent sahá dál, než jen po reprezentační kombinézu. Lyžaři-studenti milují svůj sport stejně jako ostatní, jen hledají cesty, jak spojit obě aktivity v jedno.
Víte, jak pracují vaše svaly? III. díl

listopad je měsícem, kdy už každý lyžař netrpělivě vyhlíží sněhovou nadílku, mnozí odjíždí na ledovce, do severských zemí nebo do alpských středisek, aby už už mohli provětrat svá prkénka. protože ale v české kotlině stále zůstává dosti těch, kdo na takový výlet nemají dovolenou nebo peníze anebo prostě nikam do zahraničí nechtějí, vybrala jsem do prvního čísla nového ročníku porovnání aktivity svalů na dolní končetině při běhu na lyžích a při napodobivém cvičení (NPC). Ze všech námi zatím zkoumaných pohybů se totiž NPC jeví běhu na lyžích nejpodobněji, tudíž nejspecifičtěji.
Týdenní turistika v českém pojetí

Podzim převzal svoji vládu a někde se již objevil první jinováč, předzvěst prvního sněhu. To je ta nejkrásnější změna, když z barevného podzimu přijde rovnou zima se sněhem. Žádné plískanice a smutný podzim. už se těším na další putování na běžkách po zasněžených pláních a v hlavě si přehrávám zážitky ze všech koutů naší krásné země, která je při dobré zimě k turistice na běžkách jako stvořená.
Přehled běžkařské výbavy pro sezónu 2011/12

Aneb úvodní slovo k nabídce vybavení
Lyžařská sezóna je již za dveřmi. V předchozí části jste měli možnost se dozvědět něco o kvalitách lyží, připravených na novou lyžařskou sezónu 2011/12. Je to poměrně velký rozsah informací, ale jen o vybraných typech lyží. V nadcházející části vám nabízíme přehled celého spektra lyží od jednotlivých firem, ale i ostatního vybavení – bot, vázání a holí. Co nejvíce se budeme věnovat především všem novinkám, ať ve výrobních technologiích, nebo v použitých materiálech či různých tvarech lyží.Více najdete v aktuálním časopisu NORDIC 19 MarketPředplatné časopisu NORDIC s mnoha hodnotnými balíčky si můžtete objednat ZDETagy, které má článek přiřazeny: archiv čísel, časopis, NORDICmag
0% (0 hlasů)

Komentáře (celkem 0)

01.11.2011 16:05:07

Letní příprava již končí, sníh už je za dveřmi. Co jste nenatrénovali přes léto už moc nedohoníte, ale to není důvod k tomu, abyste na sobě nepřestali pracovat. Co však můžete ještě teď dohnat, je podívat se na svou lyžařskou výbavu, zda nepotřebuje rekonstrukci. Teď je ten vhodný okamžik, kdy do obchodů přicházejí novinky od jednotlivých firem na letošní sezónu. A že jsou některé velmi zajímavé. Nejdůležitější jsou asi lyže, ale i nové boty a hole vám mohou jen zpříjemnit lyžování. Abyste se v nabídce dobře vyznali, tak vám předkládáme kompletní nabídku vybavení a pro srovnání i výsledky jarního testování běžeckých lyží.
Odkaz na článek

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.