Informace o předplatném se SNOWbony

Časopis 15.05.2018 | NORDICmag | přečteno: 31668x | počet komentářů: 0

Milí čtenáři, za každé uhrazené předplatné časopisu získáte SNOWbony pro nákup v e-shopu SNOW!

Jak si předplatit

Předplatné v Česku

Předplatné časopisu SNOW, NORDIC a SWISSmag si můžete objednat on-line, e-mailem na predplatne@snow.cz nebo telefonicky na 775 My SNOW (775 697 669).

Při objednávce on-line budete vyzváni k přihlášení nebo registraci, abyste mohli po připsání platby využít své SNOWbony pro nákup v e-shopu SNOW.

Předplatné na Slovensku

Předplatné na Slovensku si můžete objednat:

přímo u vydavatelství SNOW media

  • v objednávkovém formuláři SNOW
  • zaplatíte cenu v Kč na český bankovní účet
  • po připsání platby získáte SNOWbony, které můžete využít pro nákup v e-shopu SNOW

prostřednictvím slovenské distribuční společnosti Mediaprint-Kapa Pressegrosso

  • v objednávkovém formuláři iPredplatne.sk
  • zaplatíte cenu v EUR na slovenský bankovní účet distribuční společnosti
  • nezískáte SNOWbony (objednávka není připojena k vašemu uživatelskému účtu), ale v listopadovém vydání časopisu dostanete limitovanou nabídku balíčků, z nichž si můžete jeden vybrat a ten doručíme na náklady vydavatelství


Jak využít SNOWbony

SNOWbony můžete využít pro nákup zboží z kolekce SNOW – objednávejte v e-shopu SNOW, e-mailem na predplatne@snow.cz nebo telefonicky na 775 My SNOW (775 697 669).

Čím více předplatného, tím více SNOWbonů

Za každou uhrazenou objednávku předplatného získáte SNOWbony, které můžete využít k nákupu v e-shopu SNOW.

SNOWbony získáte i za čtenářskou recenzi lyžařského vybavení nebo za čtenářský report z lyžařského střediska.

Nevyčerpané SNOWbony nejsou časově omezené a v rámci účtu každého předplatitele se sčítají – objednáte-li předplatné kamarádce nebo kamarádovi, SNOWbony získáte vy!


Něco není v pořádku? Nejčastější otázky a odpovědi (FAQ):

Nemáte uživatelský účet nebo se vám nedaří přihlásit? Napište na predplatne@snow.cz nebo zavolejte na 775 My SNOW (775 697 669) a účet vám aktivujeme.

Nedostali jste předplacený časopis do schránky? Na záložce Zásilky ve svém profilu můžete sledovat, kdy a na jakou adresu jsou časopisy (nebo zboží z e-shopu) odesílány. Pokud časopis neobdržíte do 3 pracovních dnů od data odeslání, napište na predplatne@snow.cz nebo volejte 775 My SNOW a pošleme vám náhradní výtisk.

Nevíte, kdy vaše předplatné končí? Přihlaste se (v pravém záhlaví stránky), pak klikněte na Předplatné a vpravo najdete informační okénko Moje předplatné, kde je uvedeno, do kdy máte časopis předplacen. Ve svém profilu najdete v záložce Objednávky i jednotlivá předplacená vydání časopisu.

Jste již předplatitel(ka) a předplatné vám vypršelo? Předplatné se vám obnoví automaticky a navíc v prvním čísle prodloužené objednávky najdete složenku na jeho zaplacení. V předstihu zároveň zasíláme návod k úhradě prodlouženého předplatného e-mailem.

Jak zjistíte, zda už byla platba připsána na účet? Přihlaste se (v pravém záhlaví stránky), pak klikněte na svou přezdívku, tím se dostanete do svého profilu a v záložce Objednávky najdete stav vašeho bonusového účtu (SNOWbony) a v záložce Faktury pak stav úhrady.

Nemáte připsané SNOWbony? Platba je po odeslání připsána na účet zpravidla do 3 praocvních dnů, během následujícího dne se automaticky zobrazí i na vašem bonusovém účtu. Pokud svou platbu nevidíte do 3 pracovních dnů od data odeslání, napište na predplatne@snow.cz nebo volejte 775 My SNOW a platbu dohledáme ručně. Nejčastějším důvodem nepřipsání platby je chybný variabilní symbol.Všeobecné podmínky předplatného


Souhlas se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 uděluji souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů společnostem SLIM media s.r.o. (vydavatelství časopisů SNOW a spol.) a SNOW CZ s.r.o. (provozovatel portálů aliance SNOWmedia.cz) se sídlem Husitská 344/63, 130 00 Praha 3, jakožto správcům a zpracovatelům, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího marketingového zpracování, tj. zasílání obchodních sdělení a nabízení výrobků a služeb prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou.

Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoliv bezplatně odvolat e-mailem na registrace@snow.cz (předmět „storno“ pro odvolání souhlasu).

Osobní údaje jsou uchovávány v elektronické podobě v souladu s platným nařízením nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetí osobě.


Nejčastější dotazy (FAQ):

Budu dostávat obchodní sdělení e-mailem? Ano!

Na poskytnutou e-mailovou adresu vám budeme zasílat newsletter s aktuálními informacemi o časopisech SNOW, NORDIC a SWISSmag, dále o portálech SNOW.cz, Bezky.NET, WILD-CAT.cz a dalších z aliance SNOWmedia.cz a o akčních nabídkách v e-shopu SNOW.

Pravidelný newsletter zasíláme cca 2× měsíčně, a to zejména v období od října do března vždy při vydání nového čísla časopisu SNOW.

Komerční newsletter (např. nabídka zimní dovolené, lyžařského vybavení, automobilů a dalších produktů přímo či nepřímo spojených s lyžováním) zasíláme max. jednou měsíčně a současně max. 6× za rok (vaše e-mailová adresa přitom není poskytnuta zadavateli komerčního sdělení.)


Budou mé osobní údaje poskytnuty třetím osobám? Ne!

Osobní údaje, které poskytujete, nepředáme žádné třetí osobě. Výjimkou jsou expediční a přepravní společnosti (např. Česká pošta, Geis), kterým jsou předány pouze údaje nezbytné k doručení objednaného zboží. V případě aktivace kupónu na skipas zdarma (www.skipas-zdarma.cz) jsou osobní údaje zpřístupněny provozovateli lyžařského areálu, a to výhradně za účelem zamezení zneužití akce.

U soutěží platí aktuální soutěžní podmínky a osobní údaje jsou zpravidla poskytnuty obchodním partnerům poskytujícím výhry (poskytnutí údajů je uvedeno v podmínkách soutěže).


Nesouhlasím se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení. Co mám dělat?

V případě, že nesouhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení e-mailem, odškrtněte zaškrtávátko „Souhlasím se zasíláním newsletteru“ ve svém profilu. Nesouhlas můžete uvést i do poznámky ve své objednávce anebo zaslat e-mailem na registrace@snow.cz (do předmětu uveďte „storno“).


Jak mohu později odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení?

Zašlete e-mail na registrace@snow.cz a do předmětu uveďte „storno“ – e-mailová adresa bude vyřazena z databáze newsletteru, a to až do případného udělení nového souhlasu.

Každý zasílaný newsletter zároveň obsahuje informaci o možnosti jeho odhlášení v patičce e-mailu.

Tagy, které má článek přiřazeny: časopis, NORDICmag
84% (5 hlasů)
Fotogalerie nebyla nalezena