lyžařské a outdoorové portály: Běžky | Sníh | Sněhové zpravodajství | Předpověď počasí

Na českých horách padá!

Běžky - aktuality 17.10.2009 | Petr Jakl | přečteno: 6406x | počet komentářů: 0
Na českých horách padá!
foto: ilustrační

Jen naprostý ignorant by si nevšiml, co se v současnosti děje s počasím v naší české kotlině. Je sice pravda, že ne všude je lehké se dostat včas do práce, na druhou stranu ale potěší všechny ortodoxní prkýnkáře, že lyžařské hřiště už má tu správnou barvu! Přesto, že je to předčasný nástup zimy, a dá se předpokládat, že ne všude se sníh udrží déle než pár dní, na běžky to již rozhodně je.

Jako každý začátek, tak i první lyžovačka je dost narychlo a není jednoduché vždy vystopovat, kde je neblíže od našeho domu to správné místo jít se sklouznout. Objevují se již i požadavky, zda bychom mohli zajistit sněhové zpravodajství s lokalizací míst, kde již první nadšenci lyžují nebo se dokonce upravuje stopa. Bohužel nemáme takovéto možnosti a ani bychom nechtěli suplovat media k tomuto účelu vybavená. Přesto nebudeme zahálet, a pokud budeme včas u zdroje, rádi se s vámi o vše aktuální podělíme. Rozhodně ale uvítáme, když vy budete aktivně spoluvytvářet takovýto informační kanál. Neváhajte, vstupte do našeho fóra a podávajte sami aktuální zprávy co, kde, kdy a jak. Lepší lokální zpravodaje určitě nenajdeme.
Díky a „ Ať to frčí!“

Tagy, které má článek přiřazeny: běžecké lyžování, běžky, trénink, turistika
100% (2 hlasů)
Fotogalerie nebyla nalezena

Komentáře (celkem 0)

17.10.2009 11:23:40

Jen naprostý ignorant by si nevšiml, co se v současnosti děje s počasím v naší české kotlině. Je sice pravda, že ne všude je lehké se dostat včas do práce, na druhou stranu ale potěší všechny ortodoxní prkýnkáře, že lyžařské hřiště už má tu správnou barvu! Přesto, že je to předčasný nástup zimy, a dá se předpokládat, že ne všude se sníh udrží déle než pár dní, na běžky to již rozhodně je.
Odkaz na článek

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.