lyžařské a outdoorové portály: Běžky | Sníh | Sněhové zpravodajství | Předpověď počasí

NORDIC 11 Market

Časopis 04.11.2009 | NORDICmag | přečteno: 15991x | počet komentářů: 1
NORDIC 11 Market
foto: SLIM media

Ve čtvrtek 5.11. vychází první vydání časopisu NORDIC pro sezónu 2009/10. Je věnováno vybavení pro běžecké lyžování, kromě našeho už tradiční analýzy a přehledu trhu letos přinášíme velkou novinku – první český test běžeckých lyží. Vše najdete přehledně na 68 stranách časopisu ve sportovních prodejnách a trafikách.


Prolistujte si celý časopis NORDIC 11 Market v elektronické podobě! 
SWIX NORDIC SKI TEST 2009

Nový běžecký areál Lesná v Krušných horách a uzavřený testovací okruh v něm, šestnáct optimismem i zvědavostí nabitých prominentních testérů ze všech koutů Česka a zhruba stejně početný servisní personál. Přející počasí na sklonku vydařené a na sníh štědré zimní sezóny, dobrá nálada mezi výrobci a obchodníky a přes 60 párů prototypů nových lyží od nich. V druhé polovině března náš časopis zjišťoval na unikátním třídenním swix nordic skitestu 2009, které značky běžeckých lyží budou nejspíš sbírat medailové posty i vévodit prodejním statistikám a proč.
AŤ ŽIJE KRÁL – BĚŽECKÉ LYŽE DNEŠKA

Ačkoli se v segmentu běžeckých lyží už roky nekoná (a popravdě řečeno stěží se dá racionálně očekávat!) nějaká převratná, čelisti k zemi posílající novinka, rozhodně není na místě hovořit o stojatých vodách. Ona na první pohled není ta přehršel detailů, jimiž konstruktéři neustále vylepšují vnitřky prkýnek, aby je učinili ještě rychlejšími, pevnějšími, hbitějšími a flexibilnějšími, příliš dobře vidět.
SWIX NORDIC SKI TEST 2009 VÝSLEDKY

Vyberte si ty pravé lyže ze 45 modelů v kategoriích Classic Race, Classic Sport, Classic Nowax, Skate Race a Sport.
POROVNÁNÍ SKLUZNOSTI BĚŽECKÝCH LYŽÍ

v rámci NORDIC Skitestu v Lesné v Krušných Horách i testování skluznosti u nejnovějších závodních a sportovních běžeckých lyží. Pokud máte ambice se co nejvíce zlepšovat a šetřit svoje síly při běhu na lyžích, tak byste tuto oblast při výběru nových lyží měli zohlednit.
PŘEHLED BĚŽECKÝCH LYŽÍ A BOT

Co je nového ve vybavení pro běžecké lyžování? Kompletní přehled vybavení dostupného na českém trhu, to je 347 popsaných modelů lyží od 9 značek a 270 popsaných modelů bot od 9 značek.

 

A mnoho dalšího najdete v aktuálním NORDIC 11 Market!

Časopis NORDIC se zajímavými balíčky objednávejte zde!Tagy, které má článek přiřazeny: archiv čísel, běžecké lyžování, běžky, časopis, test běžek
80% (4 hlasů)
Fotogalerie nebyla nalezena

Komentáře (celkem 1)

04.11.2009 11:03:31

Ve čtvrtek 5.11. vychází první vydání časopisu NORDIC pro sezónu 2009/10. Je věnováno vybavení pro běžecké lyžování, kromě našeho už tradiční analýzy a přehledu trhu letos přinášíme velkou novinku – první český test běžeckých lyží. Vše najdete přehledně na 68 stranách časopisu ve sportovních prodejnách a trafikách.
Odkaz na článek

18.11.2009 08:44:17

Aura: 0

Ahoj, časopis jsem si poprvé koupil v Brně na výstavě. Ale k tomu testu, navrhoval bych jemnější bodování, třeba 1–10 bodů. Protože hodnota známkování (např. 2-, 2–3, 3+) není moc jasná a těžko lze z ní určit rozdíl. A pak tomu testu skluznosti uvádíte, že známkování vychází z průměru naměřené hodnoty a hodnocení testérů. Jak mám tedy chápat, že třeba Sportenům byl naměřen třetí nejlepší čas a ve výsledcích mají nejhorší známku? To by je pak muselo srazit velice špatné hodnocení testérů a tak velký rozdíl proti naměřené hodnotě by asi nemohl být objektivní.

S pozdravem Kamil

 
hodnocení: 0
ok ko
| odpovědět

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.