lyžařské a outdoorové portály: Běžky | Sníh | Sněhové zpravodajství | Předpověď počasí

Chcete být našimi dopisovateli?

Běžky - aktuality 13.11.2009 | Petr Jakl | přečteno: 7248x | počet komentářů: 1
Chcete být našimi dopisovateli?
foto: ilustrační

NORDIC je tu pro lyžaře, píše o lyžařích a kdo jiný než tedy opět lyžaři by měli tvořit jeho obsah? Blogy, diskuze a fóra se stávají globální doménou. Kdo má dost odvahy přijít se svými postřehy, zážitky a vlastními názory na trh a podepsat se pod ně, je mezi námi, psavci, vítán!

Časopis NORDICmag si krůček po krůčku po několik let buduje svou pověst u běžkující veřejnosti. Mladší webový bratříček klouže jenom kousek za ním v jeho vyjeté stopě. Najde-li si dost příznivců, mohl by se v blízké budoucnosti pokusit si tu svou stopu vyšlapávat třeba i nezávisle na vlastním sourozenci.

Oblastí, které může čtenář svými články virtuálně a třeba později i reálně navštívit, je nepřeberné množství. Záleží i na vás, jestli nám, čtenářům, o některé z nich budete chtít osobně napsat. Jste-li fajnšmekři na pořádání akcí, tuláci po bílých pláních s foťákem v batůžku, vtipní glosátoři lyžařského dění ve vašem okolí, umíte-li se podívat na běžné věci osobitým způsobem, či jste schopni si vzít běžky do míst, kde by to nikdo nečekal, pište.

Uvítali bychom lokální dopisovatele monitorující lyžařské akce, stejně jako světem protřelé cestovatele s běžeckými hůlkami v rukách. Víte o milé hospůdce na vaší oblíbené běžecké trase? Máte ve svém okolí neúnavného a nadšeného trenéra, organizátora, osobitého sportovce nebo zručného všeuměla, který vám z několika nalámaných kusů poskládá zpět vaši starou dobrou běžku? Seznamte nás s nimi. Pokud je něco, co byste si rádi na vašich stránkách přečetli a není to tam, napište to, rozhodně si to rádi přečteme

V případě, že jste správně nažhaveni, kontaktujte nás na: petr.jakl@snow.cz , těšíme se!

Tagy, které má článek přiřazeny: běžecké lyžování, běžky, NORDICmag
100% (3 hlasů)
Fotogalerie nebyla nalezena

Komentáře (celkem 1)

13.11.2009 22:45:27

NORDIC je tu pro lyžaře, píše o lyžařích a kdo jiný než tedy opět lyžaři by měli tvořit jeho obsah? Blogy, diskuze a fóra se stávají globální doménou. Kdo má dost odvahy přijít se svými postřehy, zážitky a vlastními názory na trh a podepsat se pod ně, je mezi námi, psavci, vítán!
Odkaz na článek

02.12.2010 12:06:31

Aura: 0

Skol všichni , rád bych přispíval , když budu mít co a že na těch čertovských prkýnkách stojím skoro pořád nebo se o ně starám i kamarádům. jary.m@seznam.cz

 
hodnocení: 0
ok ko
| odpovědět

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.